четвер, 23 липня 2009 р.

Порушник Рак (або Dura lex, sed lex)

Результатом нашої затяжної дискусії щодо вибору імені для дитини (див. також фото із long list та short list імен :) стало те, що сувора але справедлива державна машина покарала мене згідно із законом за те, що не зумів зареєструвати дитину в місячний термін (раптом 1 місяць дають розгубленим батькам, гиги). Чисто технічно, я би канешна міг зареєструвати дитину і швидше, але ж ім'я.... Не допомогла навіть гнила відмазка, яку я написав в протоколі.

Таким чином, можливість назвати дитину ретельно вибраним ім'ям має свою ціну. 17 грн. Добре, що не здогадались оштрафувати маму як співучасницю - це ж тоді усі 34 грн довелося б заплатити! А якщо оформити це як "за попередньою змовою" - то аж кров холоне, як подумаю, що могла вчинити з нами система правосуддя!

В Еуропі дитину взагалі не випускають із пологового будинку без реєстрації, тобто на пологи треба приходити вже підготовленим, а хто не встиг - вони не винуваті. Це, мабуть, зроблено із тим, щоб мамі дати фору - мовляв, я в такому стані, не сперечайся зі мною, буде твій син Акакієм.

А ось власне постанова (найцікавіше із неї). Штраф я обов'язково сплачу цього тижня (разом із комунальними, щоб символічніше), і всю свою переписку із Франківською адміністрацією збережу для Данила. Сподіваюсь, він колись зацінить :)))))

1 коментар:

  1. Європа різна буває. В Англії в роддомі головне, щоб мама ім'я мала. А все решта - то тато бігає потім два місяці і документи збирає ;)

    ВідповістиВидалити