вівторок, 10 лютого 2009 р.

Йа не компйуторшчик

Багато знайомих, особливо із середовища пластунів, щиро впевнені, що я якщо не програміст*, то розробник веб-сторінок. А все тому, що всі знають, що на www.plast.org.ua я - самий-найголовніший-адміністратор. Ті, хто, можливо, мав сумніви, остаточно їх позбулись із моїм переходом на SoftServe. Програміст, без сумніву. Особливо це "дратує" тому, що свого часу я прийняв чітке рішення в програмування** фахово не влазити, і з усіх сил дистанціював себе від цього***.

Дарагі майі украйінці! Спішу повідомити, що за дипломом**** я менеджер-економіст, і за виключенням часів студентського підробітку, програмістом ніколи не був. На питання "А що ти в такому випадку робиш?", відповім обтічно: вирішую різнопланові питання адміністративного характеру. Менеджер, вопшем, економіст***** Самі запам'ятайте, і іншим передайте!

Спитаєтесь, як так сталось із plast.org.ua? Є така російська загадка: Женская профессия, на "Б" начинается, на "Ь" заканчивается. Правильна відповідь буде "библиотекарь", а те, що Ви подумали - це в неї хоббі.


А ще відкрию Вам іншу тайну, якою досі не втомлююсь валити пластунів наповал. Славко Луців aka Столяр і я ... двоюрідні брати! Отак-от.


* коректніше було б сказати інженер програмного забезпечення
** малась на увазі розробка ПЗ
*** за основним місцем праці, ґґґ
**** червоним, до речі
***** вищого розряду

4 коментарі:

 1. Йакшчо ти вмієш комп'ютор пофіксати, то вже компйуторшчик.

  І оцього не шарю, як то на СофтСерві працювати і не бути програмістом ;)

  ВідповістиВидалити
 2. кожен на Серві, навіть бухгалтер, зобов'язаний хоч трохи програмувати :)

  ВідповістиВидалити
 3. Сподіваюсь, це написано не з нелюбові до програмістів ;)

  ВідповістиВидалити
 4. Важко було би працювати на компанії, де 90% штату - програмісти, і ненавидіти програмістів :)

  ВідповістиВидалити