вівторок, 18 вересня 2007 р.

Мамо, нас хвалять

Вчора замовляв двері до квартири. Один із продавців, побачивши план квартири, щиро так каже: "Яке класне планування!". На що я йому "Ви мені лестите, бо робив його я". На що він мені "А можна мені копію? Я цим цікавлюсь". Та ладна, мені не шкода. Віддав чисту копію.

А планування справді класне. Інша справа, що це - варіант №12. Більш того, будівельникам я замовив варіант №10, вони його зробили (в ціні квартири), а пізніше майстрам доплатив за те, щоб розвалили 2 стіни і переробили на той таки варіант №12 :)

А от стандартне планування, пропоноване архітектором, було дубове. І мені здається, що всі сусіди в моєму під'їзді перепланували свої квартири.

2 коментарі:

  1. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

    ВідповістиВидалити
  2. Перепланировка и замена всего старого на новое сейчас очень распространенное явление в домах старой постройки. Хотя в новых домах делают не очень качественно, это тоже плохо и влечет за собой дополнительные растраты на замену новых и качественных компонентов. Вот мы недавно занимались постройкой своего личного дома в частном секторе и соответственно уже использовали хорошие и качественные материалы, чтоб прослужили как можно дольше. Кстати, воспользовались советом наших родственников з заграницы и установили тепловые насосы. Думаю что тут нам удастся сэкономить на электроэнергии тоже.)

    ВідповістиВидалити